Sakaryadan Sabiha Gökçene Ulaşım
12 Kasım 2021

Sakaryadan Sabiha Gökçene Ulaşım

ile admin

Günümüzde iş ve diğer seyahatlerin vazgeçilmezi havayolu ulaşımıdır. Havayolu ulaşımında ise en önemli adımlardan birisi uçak seyahatinize başlamadan önce havalimanına nasıl ulaşım sağlayacağınıza karar vermektir. Blogumuzun ilk yazısında Sakarya bölgesinde ikamet eden ziyaretçilerimize bir rehber niteliğinde olan Sakaryadan Sabiha Gökçene ulaşım konusunu ele alacağız. Hadi Başlayalım.

 

1-Otomobil ile Ulaşım

Varsayalım ki yarın bir uçak seyahatiniz olacak ve Sakaryadan Sabiha Gökçene Ulaşım konusunda aklınıza kendinize ait ya da bir arkadaşınızın otomobili ile ulaşım geldi. Bu ilk görünüşte mantıklı gözükebilir fakat artan yakıt fiyatları ve yol masrafları ile bu seyahat için cebinizden ciddi bir miktar çıkabilir. Bu da bu seçeneği biraz rafa kaldırıyor. Ancak yine de otomobil ile ulaşım düşünürseniz gidiş dönüş olarak otomobilinizin yaklaşık 250 kilometre yol yapması gerektiğini hatırlatalım.

2-Tren ile Ulaşım

Gelelim 2. seçeneğimize. Sakarya’dan Sabiha Gökçene Tren ile ulaşım birçok insanda çeşitli duygular ve hatıralar uyandırması sebebiyle sempatik gelebilir. Fakat buradaki dezavantaj, trenden indiğinizde Sabiha Gökçene ulaşmanız için önünüzde yaklaşık 20 kilometrelik bir yol daha olacağı ve bunun için elinizdeki bagajlarla taksi gibi seçeneklere yönelecek olmanız. Bu da çok mantıklı sayılmıyor.

2-Tanrıverdi ile Ulaşım

3. Seçeneğimiz Sakarya’dan Sabiha Gökçene TANRIVERDİ seyahat ile ulaşmanız. Gelin inceleyelim. Tanrıverdi Sakarya Sabiha Gökçen Servisleri sizin için biçilmiş kaftan olabilir. Şehiriçi VIB Servis ağını kullanan Asil Tanrıverdi size en yakın noktadan ya da Sakarya Büyükşehir Otobüs Terminalinden sizi alır ve doğrudan aktarma yapmadan, konfor ve yeniliğiyle öne çıkan araçlarıyla Sabiha Gökçen Havalimanına ulaştırır. Size kalan tek şey Tanrıverdi aracından inip uçağınıza geçmek. Ayrıca bunları yaparken en ekonomik fiyatlarla ulaşım sağlamış olursunuz. Sizce de mantıklı değil mi? Öyleyse sizi Sakarya’dan Sabiha Gökçene Ulaşım için online bilet alma  ya da 444 24 58 Çağrı Merkezi hattından rezervasyon yapmaya davet ediyoruz. Kalın Sağlıcakla 🙂